EKONOM pokladna v roce 2021

 04 února, 2021

EKONOM pokladna v roce 2021

Minulý rok prošla naše pokladní aplikace EKONOM účtenka ve všech směrech zásadním redesignem. Změnilo se úplně všechno. Od vzhledu a ovládání až po využití nových prodejních kanálů. Spustili jsme e-shop, na kterém si mohou nový i stávající zákazníci objednat samotné pokladní řešení a také jeho příslušenství. Celé ovládání aplikace bylo značně zjednodušeno a vystavit doklad, přijmout hotovost nebo kartu, zvládne opravdu každý.

Pokladna je velmi slušně vybavena. Kromě základních funkcí jako ceník, adresář a přehledy, které jsou základem pro úspěšné zvládnutí provozu v maloobchodním prodeji, má také nádstavbu pro gastro provozy. Provozovatelé restaurací a kaváren mají k dispozici grafické rozvržení stolů nebo rozdělení a přesun účtů.

Z obchodního hlediska je pokladna připravena na dva tábory klientů. Ty co chtějí nižší počáteční investici a náklady rozprostřou do měsíčních paušálů nebo ty, kteří volí jednorázový odkup a nechtějí již měsíčně platit. Obě varianty jsou možné, a je jen na klientech, jakou cestou se vydají.

Pro stávající uživatele EKONOMu připravuje jednu perličku. Aplikace bude přímo navázána na náš účetní systém. O této funkci Vás budeme brzy informovat.